Болонеза TICA Struma Bolo 5.50m 3-22г
Original price was: 280.00лв..269.00лв.Текущата цена е: 269.00лв..
TICA Struma е болонеза, модел 2022г, разработена за българският риболовец.
Уникална въдицa която да обединява предимствата на петметровите и шестметровите болонези.
Въдицата е със доста ниско тегло(230г), чудесен изпънат и стегнат строй и в това отношение прилича на петметрова болонеза.
От друга страна, с реална дължина от 550см, въдицата е по-близка до шестметровите болонези, които според марките са с дължина в диапазона между 580см до 590см.
Това позволява да се изтича на места, на които риболова с петметрова въдица е труден или невъзможен.
Благодарение на факта, че въдицата е от пет части, а не от 6, както би била всяка шестметрова болонеза, строят и е изключително стегнат.
TICA Struma е изработена от висококачественa T40 Toray карбонова бланка, произведена в Япония. Въдицата е оборудвана с водачи FUJI Fazlite, произведени в Япония, и олекотен макародържач на Тика. За да се спести допълнително утежняване, въдицата няма стабилизатор за водачите в дръжката.
Към въдицата се предлагат пълен набор от резервни части със следните цени:
- Част (връх) – 24.00лв
- Част – 30.00лв
- Част – 46.20лв
4.Част – 64.90лв
Технически характеристики:
- Изключителна здравина и гъвкавост благодарене на висококаествена TC4 Toray карбонова бланка, произведена в Япония
- Дължина: 545см
- Транспортна дължина:5м – 140см
- Тегло: 5м – 230г
- Брой секции: 5бр
- Акция: 3 – 22г
- Водачи: 8бр. FUJI Fazlite
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
Отзиви
Все още няма отзиви.